Drzwi wewnętrzne

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia wnętrza są drzwi wewnętrzne. Powinny właściwie spełniać swoje funkcje i nie stwarzać problemów podczas korzystania z nich.

Podczas wyboru, każdy z nas szuka bezpiecznych, trwałych i eleganckich rozwiązań. Choć wybór drzwi wewnętrznych w Kielcach nie jest problemem ze względu na duży asortyment, potrafi jednak zająć sporo czasu. Najczęściej dobieramy je pod kątem kolorystyki pomieszczenia i tutaj mamy dwie szkoły: pierwsza mówi o dopasowaniu pod kolor podłogi, druga o dopasowaniu pod kolor ścian. Warto również pamiętać o tym, że w przypadku gdy w pomieszczeniach znajduje się kilka par drzwi, powinny one być ze sobą dopasowane. Drzwi wewnętrzne to niezbędny element każdego pomieszczenia, który nadaje mu charakter. Dlatego trzeba dobrze przemyśleć swój wybór. Warto dodać, że drzwi są elementem, na który zwraca uwagę każdy z domowników oraz gości, dlatego dobrze jest zadbać by były one nie tylko funkcjonalne ale też estetyczne. Zdecydowana większość klientów wybiera drzwi drewniane, kierując się prostotą, trwałością oraz łatwą obróbką.

 

DRE drzwi kielce                                                Erkado drzwi kielce budcom

 

Drzwi

W ofercie posiadamy drzwi wykonane z różnych materiałów, przede wszystkim jednak są to drzwi drewniane. Oferujemy również przydatne akcesoria montażowe.

Jeżeli montaż drzwi ma odbyć się na terenie Kielc – nasi pracownicy na pewno Państwu pomogą oraz udzielą cennych porad.

Poniżej prezentujemy Państwu producentów, których drzwi wewnętrzne dostępne są w naszym salonie w Kielcach.

Drzwi firmy DRE oraz Porta cieszą się największym uznaniem wśród naszych klientów. Producentem wartym wyróżnienia jest także Pol Skone, których drzwi wewnętrzne świetnie sprawdzają się w przypadku małych przestrzeni. Od Państwa zależy, czy wybiorą Państwo drzwi Dre, Porta czy Pol Skone - za każdym razem służymy profesjonalną radą. Dodatkowo w ofercie przygotowaliśmy modele drzwi w różnorodnych kolorach i stylach. Dzięki szerokiej gamie produktów z pewnością każdy znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie.

 

POL-SKONE drzwi i okna Kielce                                               Porta Budcom Kielce

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą drzwi wewnętrznych, dostępnych w salonie.