Drzwi wejściowe - zewnętrzne, antywłamaniowe

Nasi klienci dobierają drzwi, kierując się wieloma względami. Jednym z nich jest poprawne przekonanie, że drzwi zewnętrzne powinny zostać dopasowane do elewacji budynku, kolor stolarki okiennej lub pokrycia dachowego.

Drzwi wejściowe oferowane przez naszą firmę przede wszystkim zabezpieczają przed włamaniem — zdajemy sobie sprawę, że to właśnie drzwi antywłamaniowe powinny być najtrudniejszą barierą dla każdego złodzieja.

Dokonując wyboru, oprócz wyglądu należy zwracać uwagę właśnie na bezpieczeństwo, które powinny zapewnić drzwi zewnętrzne. Aby ułatwić Państwu ochronę domu lub mieszkania, oferujemy jedynie solidne produkty, których jakość potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami i atestami.

wiked                                      DELTA

 

Solidne drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe powinny być także wygodne w użyciu – powinny ułatwiać ewentualny transport mebli i elementów wyposażenia wnętrza, nie mogą sprawiać problemów osobom niepełnosprawnym. Dodatkowo drzwi, które zastosujemy na zewnątrz, muszą być odporne na wilgoć i promieniowanie UV. Szczególnie należy zatroszczyć się o drzwi zewnętrzne drewniane, które wymagają cyklicznej impregnacji, aby w pełni spełniały powyższe funkcje.

Ostatnią ważną rolą, jaką muszą spełniać drzwi, to skuteczne wygłuszanie hałasu dochodzącego z zewnątrz.

Na wybór odpowiednich drzwi wejściowych wpływ ma wiele zmiennych. Dlatego szukając ich w Kielcach, zawsze mogą Państwo liczyć na naszą fachową pomoc.

 

KRCENTER                      erkado                 WIATRAK

 

Szeroka oferta drzwi wejściowych

Posiadamy szeroką ofertę, więc każdy znajdzie u nas odpowiadające mu pod wieloma względami drzwi wejściowe. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, który mieści się w Kielcach na Al. IX Wieków Kielc 16/8. Doradzamy w wyborze modelu zgodnie z oczekiwaniami finansowymi klienta. Przy doborze drzwi bierzemy pod uwagę ochronę przed włamaniem, zatrzymanie ciepła, wyciszenie hałasu i odporność na warunki atmosferyczne. Współpracujemy z przodującymi markami takimi jak: Wikęd, Delta, Kr Center, Erkado, Wiatrak.