ROLETY ANTYWŁAMANIOWE, ROLETKI, ŻALUZJE

Z myślą o tym, by nadać Państwa wnętrzom niepowtarzalnego charakteru, proponujemy szeroki wybór przesłon okiennych. Oferujemy rozwiązania tradycyjne, wśród których znajdują się popularne rolety w wielu wzorach i kolorach oraz te bardziej nowoczesne — panele oraz plisy. W naszym asortymencie znajdą Państwo bogaty wybór różnego rodzaju przesłon okiennych, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Proponujemy:

  • roletki
  • żaluzje
  • d/n
  • plisy/duety
  • panele

Rolety zewnętrzne i roletki wewnętrzne

Nasze żaluzje oraz rolety to połączenie oryginalnego designu z wysoką funkcjonalnością. Niezależnie od tego, czy zamówienie obejmuje zasłaniające całe okno przesłony, czy montowane na jednym skrzydle roletki, bogate doświadczenie pozwala nam zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Proponujemy naszym klientom nie tylko modele wewnętrzne, ale również solidne rolety antywłamaniowe. W razie problemów z doborem właściwego rozwiązania służymy pomocą.

Solidne żaluzje i rolety antywłamaniowe

Wszystkie żaluzje oraz roletki wykonujemy z najlepszej jakości materiałów, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu macie Państwo pewność, że nasze przesłony okienne wewnętrzne i rolety antywłamaniowe będą idealnie dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań. Działamy na terenie Kielc i nie tylko – chętnie zrealizujemy zlecenia również z innych regionów kraju.